Kültür-Sanat

Ülkemizin başaralı Dj ve Radyo-Tv Program yapımcısı SOYDAN yeni projeleri ile CAPİTAL’de

Ülkemizin başaralı Dj ve Radyo-Tv Program yapımcısı SOYDAN yeni projeleri ile CAPİTAL’de

Ülkemizin başaralı Dj ve Radyo-Tv Program yapımcısı SOYDAN KORKMAZ sosyal medya hesabından yeni kanalını sevenleri ve takipçileriyle paylaştı.

Pandemi süresi boyunca gazetemiz sosyal medya hesabı yayın partnerliği ile hem sayfamızdan hem de kişisel hesaplarından yaptığı program EV HALİ ile büyük beğeni kazanan Korkmaz milletvekilleri, iş insanları, müzisyen, dj, sivil toplum ve üst düzey şirket yöneticileriyle Amerika- Tayland-Türkiye ve adamızdan 50 den fazla uluslararası konukla yüksek izlenme rakamlarına ulaşmıştı. 

Evinin bahçesinde kendi kurduğu stüdyodan facebook ve ınstagram dan radyo programı tadında görüntülü yayınlar yaparak halkın büyük ilgisini çeken Korkmaz, CAPİTAL RADYOLAR bünyesinde yeni projeleri olacağını belirtiği paylaşımda;

‘Covid-19 süreci hepimizin hayatını bi şekilde değiştirdi.
Benim içinde tabi.
Güzel insanlardan gelen güzel isteklerin her zaman güzel sonuçları olacağına inancım tam oldu. Şimdi güzellikleri yepyeni bir frekansta paylaşma zamanı. Emeği geçen herkese teşekkür eder SAYGILARIMI SUNARIM. Yenilikler yolda hazırlıklar hazır! Ya sen?’ diyerek iddiasını sürdürdü.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL