Spor

Hatayspor Akintola’nın alacaklarını ocak ayına kadar yapacak

Hatayspor Akintola’nın alacaklarını ocak ayına kadar yapacak

Mustafa Özat, Hatayspor’da bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiç kimsenin alacağının kalamayacağını belirtti.

Özat, Akintola’nın alacağı konusunda hukuki sürecin devam ettiğini aktardı.

“Kulübümüzden alacağı olan eski futbolcumuz Akintola’ya ödeme, hukuki süreç ve Hatayspor’un menfaatleri doğrultusunda ocak ayına kadar yapılacaktır. Devam eden bir hukuki süreç var ancak biz transfer sezonu öncesinde kendisine ödemesini yapacağız. Şunu da belirtmek isterim ki mevcut oyuncularımız ve teknik heyetimiz içerisinde hiç kimseye bir kuruş borcumuz bulunmuyor. Onlar da bunun mutluluğu içerisindeler.” 

Kulüpten açıklama

Öte yandan, kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre de her takımda geçmiş ödemeler bulunmasının normal olduğu belirtildi.

“Her spor kulübünde olduğu gibi Atakaş Hatayspor’un da geçmiş ödemelerinin olması normaldir. Geçmiş ödemelerle ilgili yasal süreç devam etmektedir. Şu anda transfer döneminin kapalı olduğunu da kamuoyuna hatırlatmak isteriz. Atakaş Hatayspor’un menfaatleri doğrultusunda, ara transfer döneminin başlayacağı 12 Ocak tarihine kadar gerekli ödemeler yapılacak ve yasal süreç sonuçlandırılacaktır. Atakaş Hatayspor kurulduğu günden beri hiçbir kuruma ve kişiye borçlu kalmadığı gibi, bundan sonra da borçlu kalmayacaktır.”

TRT

YORUMLAR (1)

 1. Roxanne diyorki:

  Greetings from California! I’m bored to teaars att work soo I decided too browse your site on myy iphone duriong lunch break.

  I really lioe the information you present here and can’t wait too take
  a look when I get home. I’m shopcked at how quick
  our blog loaderd oon mmy pphone .. I’m nnot
  even using WIFI, just 3G .. Anyways, amazing site!

  Feel ftee to visit my blog … 705

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL